O osiedlu

 

Rawicz, ul. Spokojna

 
 
Osiedle Spokojne to nowoczesne osiedle zlokalizowane w sercu miasta Rawicza. Wyjątkowe położenie w centrum, w kameralnej części miasta, zapewnia doskonały dostęp do infrastruktury miejskiej. To pełna swoboda codziennego życia, gdyż wszędzie jest blisko - w kilka minut można się znaleźć na rynku, na basenie, a dzieci do szkoły mogą pójść same - w odległości ok. 30m znajduje się szkoła podstawowa z wielofunkcyjnym boiskiem sportowym. Nowo powstające osiedle to zespół 6 budynków na terenie byłych ogródków działkowych w okolicy ul. Spokojnej, stąd nazwa Osiedle Spokojne. Każdy z bloków to kameralny 30 lokalowy, 4 piętrowy, podpiwniczony dom z halą garażową oraz windą. Prosta bryła oraz stonowane kolory elewacji nadają miejscu charakterystycznej dla ogrodów harmonii oraz spokoju.

 

 

planosiedla.jpg

 

 

W sąsiedztwie znajduje się stadion sportowy, gdzie w okresie letnim odbywają się imprezy kulturalne. Niedaleko zlokalizowane są: ośrodek zdrowia, urzędy, przedszkola, szkoły podstawowe oraz chluba miasta, Rawickie Planty. Na obrzeżach osiedla powstaje galeria.

  • W budynku zostało wydzielonych 30 lokali o metrażu od  39 m2 do 64 m2 z aneksami kuchennymi oraz oddzielnymi pomieszczeniami kuchni.
  • W ramach inwestycji został zagospodarowany teren zielony oraz plac zabaw wspólny dla  budynków.
  • Termin zakończenia:

- ul. Spokojna 6 - inwestycja zakończona,

- ul. Spokojna 8 - inwestycja zakończona,

- ul. Spokojna 6a - inwestycja zakończona,

ul. Spokojna 6d - inwestycja zakończona,

ul. Spokojna 6c - inwestycja zakończona,

ul. Spokojna 6b - inwestycja zakończona

 

  • Mieszkania zostały oddane do użytku w stanie deweloperskim.
 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.